Kalendarz wydarzeń

« Październik 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Najbliższe wydarzenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Nasze oddziały

Lokalna Akademia Informatyczna

Dla kogo?

Podstawowym zadaniem CISCO Networking Academy jest przygotowanie specjalistów do pracy w zakresie sieci komputerowych. Program jest adresowany do młodych ludzi przygotowujących się do podjęcia kariery zawodowej oraz do osób, które chciałyby uzyskać dodatkowe kwalifikacje umożliwiające znalezienie ciekawej i satysfakcjonującej pracy.
 
 

O szkoleniach

Lokalna Akademia Informatyczna - Wszechnica Zabrzańska, której organem założycielskim jest stowarzyszenie Misericordia w Zabrzu, działalność prowadzi na zasadach non-profit. LAI działa w ramach struktury edukacyjnej Cisco Networking Academy.

W ramach Akademii prowadzone są miedzy innymi konsultacje z  CISCO: CCNA - Cisco Certified Network Associate. Słuchacze uzyskują umiejętności projektowania, zakładania, serwisowania i obsługi lokalnych sieci komputerowych. Są oni w pełni przygotowani do podjęcia pracy na stanowiskach administratorów sieci lokalnych, techników serwisu itp. Mają też możliwość uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco (tzn. zostaną przygotowani tak, aby mogli przystąpić do egzaminu i go zdać), będącego przepustką do podjęcia pracy w dziedzinie sieci komputerowych w Polsce i na świecie. Egzamin certyfikacyjny (CCNA) można zdać po ukoćczeniu wszystkich czterech części szkolenia w jednym z autoryzowanych centrum egzaminacyjnym VUE Wszechnicy Zabrzańskiej, Plac Dworcowy 6.
 

NOWY NABÓR

Formularz rejestracyjny

Koordynator Lokalnej Akademii Informatycznej: Jan Lesiak - jan.lesiak@wszechnica.zabrze.pl

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się