Kalendarz wydarzeń

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Najbliższe wydarzenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Nasze oddziały

Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

Pearson VUE posiada na całym świecie ponad 3400 Autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych i jest liderem w przeprowadzaniu egzaminów dla branży IT.

Egzaminy przygotowywane są przez organizacje certyfikacyjne np: Microsoft, Cisco (zwani "klientami" względnie "sponsorami") Egzamin jest rejestrowany automatycznie w zaszyfrowanej formie. Dostarczany z centrali VUE i rozszyfrowywany tylko na czas egzaminu. Rezultaty są ponownie szyfrowane i odsyłane do Centrali VUE, a stamtąd bezpośrednio do "klientów".

W związku z tym egzamin zdawany w naszym centrum, jest taki sam jak na całym świecie w ośrodkach VUE lub Prometric. Właściwy certyfikat jest wydawany przez "klienta" i wysyłany na adres kandydata. Dzięki temu kandydaci na całym świecie otrzymują ten sam dokument.
więcej informacji
 

Centrum Egzaminacyjne ECDL

Centrum Egzaminacyjne ECDL działające przy Wszechnicy Zabrzańskiej aktualnie przeprowadza egzaminy w zakreie:
  • ECDL core
  • ECDL start
  • E-Citizen


O ECDL

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL - European Computer Driving Licence) jest certyfikatem, który poświadcza, że jego posiadacz zdał pomyślnie teoretyczny egzamin sprawdzający wiedzę w zakresie podstawowych pojęć technologii informatycznej i sześć egzaminów praktycznych sprawdzających umiejętność obsługi komputera.
więcej informacji...
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się